Ajaxlı futbolcu Ahmetcan Kaplan: ‘Hayallerimi yaşıyorum’

Posted by

Trabzonspor’dan Ajax’a transfer olan genç futbolcu Ahmetcan Kaplan, Hollanda grubunun resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Ahmetcan Kaplan, “İlk transfer teklifini aldığımda çok keyifli olmuştum. Bu türlü bir kulübe gelmek benim hayallerimden birisiydi. Bu hayalimi gerçekleştirdiğim için sahiden çok memnunum. Böylesine bir atmosferde alana çıkmak için sabırsızlanıyorum. İlerleyen vakitlerde gruba adapte olduğumda arkadaşlarıma yardımcı olabilmek için elimden gelenin en uygununu yapmaya çalışacağım. Kadrodan Devyne Rensch ve Antony’i takip etmişliğim var, çok uygun oyuncular. Ben onlara yardımcı olacağım, onların da bana saha içi ve saha dışında yardımcı olacaklarını düşünüyorum” diye konuştu.

“KALICI OLMAK İSTİYORUM”

Hedefleriyle ilgili konuşan 19 yaşındaki stoper, “İlk evvel burada kalıcı olmak istiyorum. Ajax ve taraftarına kendimi kabul ettirmek istiyorum. Zira çok büyük bir kulübe geldim. Bunun farkındayım. Elimden gelenin en güzeli yapıp, onlara kendimi ispat ettirmek istiyorum. Burası sahiden hayal üzere, hayallerimi yaşıyorum” sözlerini kullandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.