Bir Periyodun Yıldız İsmiydi! Avrupa Yakası’nın Kapıcı Gaffur’unu Görenler Şok Oluyor: Bu türlü Bir Değişim Yok

Posted by

Gelmiş geçmiş en âlâ Türk dizilerinden gösterilen Avrupa Yakası günümüzde bile hala izlenmekte. Bilhassa dizide rol alan karakterler unutulmazlar. O karakterlerden olan kapıcı Gaffur’un son halini görünce şok olacaksınız. ‘Ne oldu sana Gaffur?’ diyeceksiniz. İşte Peker Açıkalın’ın son hali…

SON HALİNİ GÖRENLER İNANAMIYOR

2004-2009 yılları ortasında yayın hayatına başlayan Avrupa Yakası’nda rol alan Peker Açıkalın, yeni imajıyla yok artık dedirtti. 59 yaşındaki oyuncu daha çok sessiz bir hayat yaşamayı tercih ediyor. Son halini görenler ise şok oluyor.

KİLO ALIP SAKAL BIRAKTI

59 yaşındaki başarılı oyuncu toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu. Hem sakal hem de kilo alan Açıkalın, hayranlarına şok yarattı. Görenler tanıyamadı.

İşte Peker Açıkalın’ın son hali…

PEKER AÇIKALIN KİMDİR?

Peker Açıkalın, Mart 1963 yılında Kars’ta dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitiminin akabinde küçük yaşlardan itibaren sanata ilgi duyduğu için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girdi ve buradan mezun oldu. Mezun olduktan sonra Nedim Saban, Taner Barlas ve Ali Poyrazoğlu tiyatrolarında oyunculuk yapan Açıkalın, 1992 yılında “Kim Bunlar?” isimli televizyon programı ile TRT 1 kanalında izleyici karşısına çıktı.

Kariyeri boyunca; Gülşen Abi, Çiçek Taksi, Ekmek Teknesi, Mesken Hali, Mert ile Ger Türkün Uzayla İmtihanı, Yahşi Cazibe, Palavra Dünya üzere birçok dizi projesinde yer alan Peker Açıkalın’ın en bilinen ve akıllarda en çok kalan dizisi ise Avrupa Yakası oldu. Oyuncu bu dizide Sütçüoğlu Apartmanı’nın kapıcı ailesinin oğlu olarak karşımıza çıktı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.