CHP Çayırova ilçe Lideri Cihan Soyluçiçek kendisini AK Parti ilçe lideri olarak tanıtarak sıhhat işçisine tehditler savurdu

Posted by

AK Parti Gebze İlçe Lideri Recep Kaya, CHP Çayırova İlçe Lideri Cihan Soyluçiçek’in Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde çalışan bir hastane çalışanına kendisini AK Parti ilçe lideri olarak tanıttığını akabinde ise hakaret ve tehditler savurduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda teze nazaran, Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne giden CHP Çayırova İlçe Lideri Cihan Soyluçiçek, KBB Sekreteri İlkay Sezgin ile bir tartışma yaşadı. İlkay Sezgin’e kendisini AK Parti ilçe lideri olarak tanıtan Soyluçiçek, sürecinin çabucak yapılmasını istedi.

HASTANE KORİDORUNDA TEHDİTLER SAVURDU

Soyluçiçek, daha sonra koridora çıkarak “Ben AK Parti ilçe lideriyim, bunlar vatandaşlara randevu vermiyorlar mağdur ediyorlar hepsini kovduracağım” diye bağırdı. İsteğinin gerçekleşmemesi üzerine Sezgin’e hakaret eden ve tehditler savuran CHP’li Soyluçiçek’in oynadığı oyun İlkay Sezgin’in şikayeti üzerine ortaya çıktı.

SAĞLIK İŞÇİSİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Haberpi’de yer alan habere nazaran, İlkay Sezgin, yaşanan skandalın akabinde kendisini AK Parti ilçe lideri olarak tanıtarak hastanede olay çıkaran Cihan Soyluçiçek’ten şikayetçi oldu. Olayın yargıya taşınmasının akabinde sıhhat işçisi İlkay Sezgin’e sahip çıkan AK Parti Gebze İlçe Lideri Recep Kaya, kamuoyuna bir açıklama yaptı. İlkay Sezgin’i meskeninde ziyaret ederek takviye veren Kaya, CHP’li Soyluçiçek’e reaksiyon gösterdi. Kaya, AK Parti teşkilatı olarak CHP’li Soyluçiçek’ten şikayet olacaklarını açıkladı.

AK PARTİ GEBZE İLÇE LİDERİ’NDEN TEPKİ

AK Parti Gebze İlçe Lideri Recep Kaya, açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Kocaeli CHP vilayet liderine sesleniyorum. Yalancı bir ilçe liderin var bayana hakaret eden, kendi partisinin ismini kullanamayacak kadar aciz ve provokatör bir ilçe liderin var sizleri bir an evvel hakkında gerekli süreci yapmaya davet ediyorum.

AK Parti Gebze İlçe Lideri olarak hukuksal süreci çabucak başlatacağız.

An prestiji ile sıhhat çalışanı ve vazifesini yapmaktan diğer bir gayesi olmayan İlkay hanım ve ailesini ziyaret ettik. Milletinin hakkını her kuralda savunan partimizin İlkay hanım ve tüm bayanlarımızın hakkını sonuna kadar savunacağından kimsenin kuşkusu olmasın.

AK Parti halkımızın haklarını savunmaya, hizmet etmeye devam edecek, bu palavra ve fitne siyasetinin sonunu getirecektir.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.