Dilan Çiçek Deniz kıyıda sere serpe uzandı… Bikinili pozuyla toplumsal medyayı salladı!

Posted by

28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Dilan Çiçek Deniz, İstanbul Üniversitesi Mukayeseli Edebiyat Kısmı’ndan mezun oldu.

2014 yılında Miss Turkey Hoşluk Müsabakası’na katılan ve ikinci olan Çiçek, 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kâinat Hoşluk Müsabakası’nda Türkiye’yi temsil etti.

Yarışmada birinci olmasının akabinde tekrar 2015 yılında Star TV’de yayınlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisindeki “Ebru” karakterine hayat veren Dilan, kameralar karşısına geçti ve macerası başladı.

Akabinde Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı’nda oynayan Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisindeki Sena karakteri ile ününe ün kattı.

Sena karakteri ile akıllara kazanan ve Çukur’dan sonra Alev Alev dizisinde yer alan Dilan Çiçek, şu sıralar ekranlardan uzak..

Ekranlardan uzak kalan ve beraberlik yaşadığı Thor Saevarsson ile dünyaevine girmeye hazırlanan Dilan, tatilin keyfini sürmeyi ise ihmal etmiyor.

Havaların ısınmasıyla soluğu tatilde alan hoş oyuncu, çekıtirdiği kareleri ise peş peşe toplumsal medya hesabından yayınladı.

Son olarak siyah bikinisi ila olan karelerini yayınlayan Dilan’a kalp emojileri ve övgü dolu yorumlar geldi.

“Çok güzelsin aşkım”

Sena karakteri ile akıllara kazınan Dilan Çiçek Deniz, plajlarda rüzgar üzere esmeye devam ediyor.

Kusursuz fiziği ve hoşluğu ile beğenilen oyuncu, siyah bikinisiyle paylaştığı karelerinden tam not aldı.

Bronz derisi ve tatlılığı ile dikkati çeken Dilan Deniz, uzun mühlet toplumsal medyadan gündem olmayı başardı.

Sahilde sere serpe poz veren isim, fitliğiyle tekrar dikkatleri üzerine çekti.

Güzel oyuncunun fotoğrafına takipçilerden binlerce beğeni ve yorum yağarken, kimi takipçiler ünlü isme “Bu yaz artık daha da sıcak olacak “, “Çok güzelsin çok” üzere yorumlarda bulundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.