Eski sevgilisi yalvardı ancak dinlemedi! Paylaşımı 11 dakika sayfasında tutan kadın kendi kuyusunu kazdı

Eski sevgilisi yalvardı ancak dinlemedi! Paylaşımı 11 dakika sayfasında tutan kadın kendi kuyusunu kazdı

1
İngiltere’nin Scarborough bölgesinde yaşayan Yasmin Walker, kalbini kıran eski sevgilisinden intikam almak için, şeytanın bile aklına gelmeyecek bir şey yaptı.
2
Sevgilisinin çırılçıplak fotoğrafını paylaşan kadın, paylaşımını kahkaha atan emojilerle süslemeyi ihmal etmedi.
3
Instagram’daki bin 300 takipçisiyle fotoğrafı paylaşan Yasmin, daha sonra eski sevgilisine Whatsapp üzerinden mesaj atarak onunla dalga geçmeye devam etti.

4
Telefonu deli gibi çalmaya başladığında, oğlu ile birlikte sinemada olan mağdur, başına gelenleri fark ettiğinde hemen Yasmin’in evine koştu.
5
Eski sevgilisi, bir çocuk annesi Yasmin’e fotoğrafı silmesi için yalvardı ancak genç kadın ısrarla reddetti.
6
Ancak olay mahkemeye taşınınca Yasmin Walker suçunu kabul etmedi ve fotoğrafı “yanlışlıkla” paylaştığını öne sürdü. Savcı Philip Morris mahkemeye seslenirken, Walker’ın niyetinin eski erkek arkadaşını ‘acımasızca’ aşağılamak olduğunu söyledi.
7
Hukuki nedenlerle ismi verilemeyen mağdur eski sevgilisi, müşterileriyle görüşürken ‘gergin’ olduğunu ve olay nedeniyle geceleri kendisine bağırıp çağıranlar ve dalga geçenler olduğunu söyledi.
8
Adı açıklanmayan adam, “Bazı insanlar erkek olduğum ve başıma bunlar geldiği için komik olduğunu düşünüyor. Kadın olsaydım işler çok daha farklı olurdu.” dedi.

9
Resmi yanlışlıkla paylaştığı konusunda ısrarcı olan Walker ise, sulh mahkemesinde cinsel içerikli kişisel bir fotoğrafı ifşa etmekten suçlu bulundu.

10
Avukat Lewis Allan Kerr, sanığın 11 dakika çevrimiçi kaldıktan sonra gönderiyi sildiğini söyledi. Walker resmi yanlışlıkla paylaştığını iddia ederek suçu reddetmişti. Savcı avukat Philip Morris, mahkemeye Walker’ın “oldukça acımasızca onu aşağılamaya çalıştığını” söyledi. Walker’ın, alkollü araç kullanma, tehdit ve taciz edici davranışlar ve darp da dahil olmak üzere dört farklı suç için daha önce dört mahkumiyeti var.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir