Galatasaray’dan El Shaarawy bombası!

Posted by

Galatasaray, Roma’daki kontratının son yılına giren sol kanat oyuncusu ile ilgileniyor. İki kulüp ortasında 29 yaşındaki oyuncu için pazarlıklar başladı.

Tele Radio Stereo’dan Flavio Tassotti’nin haberine nazaran; Galatasaray , Roma’daki sözleşmesinin son yılına giren El Shaarawy için masaya oturdu. Oyuncunun transferiyle ilgili görüşmeler sürat kazanırken yakın vakitte kıymetli gelişmelerin olabileceği konuşuluyor.

OYUNCU YENİ BİR SAYFA AÇMAK İSTİYOR

29 yaşındaki sol kanat oyuncusunun da bu transfere epeyce sıcak baktığı ve mesleğinde yeni bir sayfa açmak istediği öğrenildi. Bu manada oyuncunun Galatasaray’a transfer olabileceği vurgulanıyor. Deneyimli oyuncunun son vakitlerde daima yedek kalmaktan sıkıldığı ve daha çok forma bahtı bulabileceği bir kadroya gitmek istediği belirtildi. Bu manada Galatasaray’a transferi hayli avantajlı görünüyor.

GEÇEN DÖNEM PERFORMANSI

Ana mevkisi sol kanat olan oyuncu, sağ kanat ve forvet ardında da vazife yapabiliyor. Geçtiğimiz dönem Roma’da 27 lig maçına çıkan El Shaarawy, dönemi 3 golle kapattı. Mısır asıllı İtalyan yıldız, 29 kere de İtalya forması giydi ve 6 gol kaydetti. (Akşam)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.