İşte Saç Büyümesini Hızlandıran, Dökülmesini Durduran Mucizevi Kocakarı İlacı

Posted by

Hızlı bir biçimde uzun saç almanızı engelleyen mümkün bir faktör beslenme olacaktır. Aslında, vitaminler, mineral tuzlar ve öbür besinler, saçı güçlendirmek, sağlıklı ve daha süratli büyümeyi teşvik etmek için her kedere devadır.

Saç temel olarak proteinlerden oluşur, bu nedenle eksikliklerden kaçınarak önerilen günlük ihtiyaca uymak da değerlidir. Yağ asitleri ayrıyeten saçın sıhhatini tesirler ve optimum büyümeyi garanti eder, bu nedenle kurutulmuş meyve, kuruyemiş yahut ton balığı bazlı atıştırmalıklar yiyebiliriz.

BÜYÜMEYİ UYARIYOR, SAÇ DÖKÜLMESİNİ DURDURUYOR

Her mineral ve vitamin kümesi bakımından varlıklı meyve ve sebzelere yeşil ışık yakan uzmanlar zerzevat ve meyvelerin, her biri saç telini formda tutmaya katkıda bulunur , büyümeyi uyarır, saç dökülmesini durdurur diyor. Saçınızı gerçek yiyeceklerle güçlendirmenin yanı sıra biraz şımartmak da fark yaratabilir. Omega 3 açısından güçlü olan zeytinyağı, cildi ve saçları güçlendirmek için yararlı nemlendirici ve antioksidan özelliklere sahip görünüyor. Periyodik olarak, duş öncesi kolay yağ kompresleri yapabiliriz.

VİTAMİNLERİ KÜÇÜMSEMEYİN

Vitamin ve yağ maskelerinden sonra saçların uzamasını hızlandırmak için günlük yapılması gereken birinci hareket saçı fırçalamaktır. Ekseriyetle hafife alınan fırçalama derinin deveranını canlandırmaya yardımcı olacak, tekrar büyümeyi teşvik eden bir aksiyondur. Saç tipimize uygun, yumuşak kıllı bir fırça seçiyoruz, tüm uzunluk boyunca nazikçe hareket ederek cilde son bir masaj yapıyoruz.

3 MUTFAK MATERYALİ İLE GELEN MUCİZE

Bir mutfak atığı, olan soğanın haşlandığı su, saçları daha süratli uzatmak için mükemmel bir yardımcı olacaktır. Saçı durulamak için süzülmüş sıvı soğan suyunu kullanıyoruz, klasik yıkamayı şampuanla yapmadan evvel, büyümeyi teşvik etmenin yanı sıra, tüm saçı pırıl pırıl yapacak.

Elma sirkesi de eksiksiz büyüme sonuçları için uygun bir bileşen olabilir. Bir litre soğuk suya 15 ml elma sirkesi döküp saçı duruluyoruz, şampuanladıktan sonra hoş bir parlak tesir fark edeceğiz.

Alternatif olarak, saçlarımızı beslediği, düğümleri çözdüğü ve tekrar büyümeyi desteklediği için saçlarımız için gerçek bir tedavi olan pirinç pişirme suyunu kullanabiliriz. Pirinci yahut pişirme suyunu durulamak için kullanılan suyu da kullanabiliriz, ikinci durumda akan su ile seyreltilecektir. Başta, şampuanlamadan evvel yahut sonunda bir damla biberiye esansiyel yağı ekleyerek kullanalım.


Halsizliğe Ve Yaz Yorgunluğuna Neden Olan Günlük 3 Hata


Vücudunuzdaki Mucizenin İsmi: Dut Yaprağı… Yararlarını Öğrenince Aktara Koşacaksınız


Bu Test Tam 12’den Vuruyor! Tarağını Seç Hayatındaki En Kıymetli Gerçeği Öğren…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.