Messi’den ikinci Suudi Arabistan seferi

PSG’den ayrılığı için gün sayan Lionel Messi, adının transfer dedikodularına karıştığı Suudi Arabistan’a bir kez daha gitti. Lionel Messi, Lorient yenilgisi sonrası da kulüpten izinsiz Suudi Arabistan’ın yolunu tutmuş ve kadro dışı bırakılmıştı.

PSG’nin yıldızı Lionel Messi kariyerinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Barcelona sonrası PSG’nin yolunu tutan Arjantinli yıldız, Fransız devinden ayrılmaya hazırlanıyor.

Suudi Arabistan ekiplerinden astronomik teklifler alan ve Barcelona’ya döneceği de konuşulan Lionel Messi’nin son paylaşımı dikkat çekti.

PSG’nin Lorient’e yenildiği müsabaka sonrası kulüpten izin almadan Suudi Arabistan’a giden ve büyük bir krize sebep olan Lionel Messi, bu seyahatini tekrarladı.

Bir kez daha Suudi Arabistan’ın yolunu tutan Lionel Messi, ailesiyle ülkede gezintiye çıktı. Tecrübeli yıldız o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Lionel Messi paylaşımında, “Suudi Arabistan’ın doğum yeri ve 300 yıllık tarihine ev sahipliği yapan Diriye’yi ailemle birlikte keşfederek, muhteşem bir gün geçirdim” ifadelerini kullandı.

Arjantinli futbolcunun söz konusu paylaşımı kısa sürede büyük etkileşim aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir