Mustafa Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile özel olarak görüşerek hakemlerden şikayetçi oldu

Mustafa Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile özel olarak görüşerek hakemlerden şikayetçi oldu

Galatasaray cephesinde kaybedilen MKE Ankaragücü maçının yankıları sürüyor. Sarı-kırmızılılar zirve yolunda ağır bir darbe aldığı Ankara deplasmanında, maç sonu hakemlere isyan etmişti. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bugün Şampiyonlar Ligi’nin yeni formatının tanıtımı için gittiği TFF ile olan toplantıda Nihat Özdemir ile özel olarak görüştü.

1 SAAT GÖRÜŞTÜLER

Yaklaşık 1 saat içeride kalan Mustafa Cengiz’in Özdemir ile dünkü karşılaşmayı konuştuğu ve hakemlerden şikayetçi olduğu öğrenildi. Haksızlığa uğradıklarını savunan ve bu durumdan rahatsız olduklarını ifade eden Cengiz, daha sonra TFF Riva Tesisleri’nden ayrıldı.

“PLANLI BİR EYLEM GİBİ GÖRÜNÜYOR”

“Bu düzeni kuranlar rahmani değil, şeytani. Her takım aleyhine hatalar yapılıyor ama Galatasaray aleyhine malum çevreler tarafından düzgün ve düzenli şekilde yapılıyor. Bunlar hata değil, planlı bir eylem gibi görünüyor. Bu böyle sürerse camia olarak tepkiler vereceğimizi söyledik. Endişelerimizi ve kaygılarımı ilettik. Eğer kaos çıkarmak isteyenler olursa, onlarla kavga etmesini de çok iyi biliriz ama, biz yarışın düzgün, dostça ve mertçe bir şekilde devam etmesini diliyoruz. Bunu dile getirdik.”

Mustafa Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile özel olarak görüşerek hakemlerden şikayetçi olduAuthor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir