Nil Karaibrahimgil ne kadar uğraşsa da oğlu Aziz Arif’i ikna edemedi!

Posted by

2010 yılından beri şarkıcı Sertab Erener’in kardeşi Serdar Erener ile mutlu bir evlilik sürdüren Nil Karaibrahimgil, eşi ve oğluyla Bodrum’da tatil yapıyor. Teknede keyifli anlar geçiren ünlü şarkıcı oğlu Aziz Arif’i denize girmeye ikna edemeyince elinden tabletini almak zorunda kaldı.

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil ve eşi Serdar Erener, geçtiğimiz günlerde oğulları Aziz Arif’i de yanlarına alarak soluğu Bodrum’da aldı. Bodrum’un ıssız koylarına teknelerini demirleyen çift, akşam saatlerine doğru denize girerek masmavi suların tadını çıkardı. 

Nil Karaibrahimgil

Oğlu Arif’in vitamin ilacını vermeyi ihmal etmeyen Karaibrahimgil, tabletiyle çok vakit geçiren oğlunu kitap okumak için yanına çağırdı. Kitap okumak istemeyen Arif ise annesinin sözlerine kulak asmayınca ünlü şarkıcı oğluna bu kez de denize girmeyi teklif etti. Aziz Arif hiçbir teklifi kabul etmemesi üzerine ünlü şarkıcı oğlunun elinden hem bilgisayarı hem de tableti aldı. Yüzü asılan Arif, teknede durarak üzgün bir şekilde annesi ve babasının yüzmesini izledi. 

Nil Karaibrahimgil ve oğlu Aziz Arif

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan kurban bayramına özel ders niteliğinde paylaşım!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.