Rode NTH-100 kulaklık inceleme!

Posted by

Profesyoneller için ses çözümleri sunan Rode markasının ilk profesyonel referans kulaklığı Rode NTH-100 inceleme videosu ile karşınızdayız.

Rode NTH-100 kritik dinleme ve monitoring için benzersiz sonik performans ve üstün dinleme konforu sağlayan profesyonel bir kulak üstü kulaklık.

Anker SoundCore Life Note E inceleme!

Rode NTH-100 kulaklık inceleme!

Birbirleri ile uyumlu olmaları için özellikle tasarlanmış sürücüleri sayesinde son derece doğru bir frekans cevabı ile detay ve netlik için optimize edilmiş mükemmel bir akustik tasarım bir araya getirilerek içerik üretme, müzik prodüksiyonu, miks ve audio edit, podcasting ve location recording için ideal bir kulaklık ortaya çıkarılmış.

Rode NTH-100 satın almak için buraya tıklayın

Son derece kullanışlı Alcantra kulaklık pedleri ve CoolTech jel özellikle uzun kullanımlarda kullanıcıya maksimum konforu sunmaktadır. FitLok sistemi ise kafa bandının istenilen yere ayarlanıp kitlenebilmesini sağlayarak her kullanımda maksimum konforu elde ediyorsunuz.

NTH-100 sürücülerinin kalbinde ultra sert üç katmanlı Mylar diyaframa kuple edilmiş dört katmanlı ultra yüksek gerilimli aluminyum alaşımlı özel yapım “voice coil” bulunmakta. Bunu neodmiyum rare-earth mıknatıs, yüksek kaliteli komponentler ve ödüllü NTG5 mikrofondan alınan yenilikçi “phase plug” teknolojisi ile birleştirdiğimizde  tüm duyulabilen frekans spektrumunda doğru bir frekans ve faz cevabı elde edilerek inanılmaz artikülasyonlu bir dinleme tecrübesi ortaya çıkmaktadır.

Rode NTH-100 teknik özellikleri

Sürücü boyutu: 40 mmÇalışma türü: DinamikFrekans: 5 Hz – 35 KhzDirenç: 32 ohmDuyarlılık: 110 dbMaksimum giriş gücü: 1700 mWOrtam gürültü azaltma: 20 dBABağlantı türü: Çift TRRS Boyutlar: 80 x 190 x 188 mmAğırlık: 350 grKutu içeriği: 1 x 2,4 metre kulaklık kablosu, 1 x 3,5 mm adaptör, 1 x saklama çantası, 1 x renkli kulaklık girişi tıpası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.