Selçuk Ural’ın “Tek gecelik alakamın ürünü” dediği Hakan Ural’ın annesi Yeşilçam’ın hoş yıldızı çıktı! Görünce şaşıracaksınız

Posted by

Haberler.com’un YouTube kanalına konuk olan Selçuk Ural oğlu Hakan Ural için kullandığı “Tek gecelik bağlantımın ürünü” kelamları gündeme bomba üzere düştü. Ural’ın açıklamalarının akabinde Hakan Ural’ın annesi herkes tarafından araştırılmaya başlandı. Ural’ın annesi hakkında gerçeği öğrenenler ise şaşkanlığını gizleyemedi.

“TEK GECELİK BAĞIN ÜRÜNÜ”

Hakan Ural’ın tek gecelik bir alakanın eseri olduğunu söyleyen Selçuk Ural, “Ben çok çapkın ve çok süratli yaşamış bir beşerim. Bunu da tüm o zaman bilir. Binlerce flörtüm oldu. Bir gece bir bayanla bir arada oldum ve bir daha da görmedim. Sonra ‘çocuğum var’ diyerek çıktı. Bayan, Hakan’ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Ben o periyot evliydim fakat merhum bayan bunu hırs için yaptı. Ben kusur yapmış olabilirim zira gençtim. Yanlışımı sonrasında ziyadesiyle telafi ettim” sözlerini kullanmıştı. Bu kelamlar ise magazin dünyasına bomba üzere düşmüştü.

YEŞİLÇAM’IN YILDIZLARINDAN

Selçuk Ural’ın bu kelamlarının akabinde Hakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem merak konusu oldu. İki yıllık bir süreçte kanser tedavisi gören Ceyhan Cem, 2017 yılında yaşama tutunamayarak 65 yaşında hayatını kaybetmişti. Yeşilçam’ın yıldız isimlerinden olan Cem, Cemile sinemasında Cüneyt Arkın ile birlikte rol almıştı.

ANNESİYLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

13 Haziran tarihinde toplumsal medya hesabından annesiyle fotoğrafını paylaşan Hakan Ural, “Ben de çocukmuşum. Annem de varmış özlüyorum tabi. Hayattayken ihmal ettim. Kesinlikle istemeyerek üzdüm kırdım Allah affetsin. En çok ‘bir uğra göreyim’ diye sitem ederdi her anne üzere. Biz de dünyevi mazeretlerle bugün, yarın derdik. Maalesef bugün istesek de yok. Tüm sevdikleri rahmete kavuşmuşların yeri cennet olsun” sözlerini kullanmıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.