Sussex Düşesi Meghan Markle bir casus mu? Ortaya atılan tez şaşırttı

Posted by

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin kimi hayranları, Sussex Düşesi Meghan Markle’ın bir casus olduğu konusunda kararlı. Bu enteresan savın nedeni ise elbisesinde oluşan garip bir halden ibaret.

İlgi cazibeli tez, Prens Harry ile evli olan Meghan Markle’ın hafta sonu Windsor Kalesi’nin dışındaki yürüyüş sırasında çekilen ve 8 Eylül’de hayatını kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’i anmak için yas tutan yüzlerce şahısla tanıştığı bir imgesinden kaynaklanıyor.

Daily Star’ın haberine nazaran, Twitter’da tarot kartı okuyucusu olduğunu argüman eden bir kullanıcı, Markle’ın elbisesindeki dalgalanmanın bâtın bir mikrofon olduğunu ima ederek “O bir casus!” diye tweet attı.

Bu teze katılan birçok farklı kullanıcı sebebiyle tweet süratle viral oldu.

HIZLICA YALANLANDI

Ancak, Markle’ın cephesinden bu teze süratli bir yalanlama geldi. Sussex Düşesi’ne yakın bir kaynak, Page Six’e “Bu çılgınca ve aslında ona ziyan veriyor. Alışılmış ki mikrofon takmıyordu” dedi.

İsmini vermek istemeyen bir moda uzmanı da Daily Star’a konuşarak, “Bu bir dalgalanma – gerçekten. Elbiselerde her vakit olur” diyerek casusluk argümanlarını kabul etmedi.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.