TSKB Gayrimenkul Değerleme, Sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” Unvanına Sahip Oldu

TSKB Gayrimenkul Değerleme, Sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” Unvanına Sahip Oldu

Posted by

TSKB Gayrimenkul Değerleme, sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” unvanına sahip olarak, çalışanlarının memnuniyetine ve mutluluğuna yaptığı yatırımı tescil etti. Happy Place to Work şirketi ve Capital Dergisi’nin iş birliğiyle düzenlenen araştırmada; sektöründe birinciliğe layık görülen TSKB Gayrimenkul Değerleme, kapsamlı bir değerlendirme sürecinin ardından önemli bir başarının sahibi oldu.

 

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) iştiraki olan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., değerleme sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” unvanına sahip oldu. Happy Place to Work şirketi ve Capital Dergisi ortaklığında yürütülen “Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri Araştırması”na katılan TSKB Gayrimenkul Değerleme, insan kaynakları uygulamalarının özeti ve çalışanlar ile gerçekleştirilen anket sonucunda, Bilim Kurulu Üyesi tarafından kapsamlı bir değerlendirmeye tabi tutuldu.

 

Değerleme de dahil birçok sektörden onlarca şirketin katıldığı araştırmada kendi kategorisinde birinci seçilen TSKB Gayrimenkul Değerleme, çalışan memnuniyeti odaklı faaliyetlerinin başarısını tescilledi.

 

“Mutlu iş yeri unvanımızı korumak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz”

TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin, sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” unvanına sahip olmasından büyük bir gurur ve mutluluk duyduklarını açıklayan TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, “Çalışma arkadaşlarımızın sağlığını ve mutluluklarını önemsiyor, tüm faaliyetlerimizde kurumsal ve bireysel faydaya eşit şekilde odaklanıyoruz. Gayrimenkul değerleme sektöründe ayrışan hizmet kalitemizi ekiplerimizden aldığımız güce borçluyuz.

 

Bu güç ve güven sayesinde pek çok yenilikçi uygulama ve hizmeti başarıyla hayata geçirerek hem sektörümüze hem de ülkemize katma değer sağlıyoruz. ‘Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri’ unvanına layık görülmek, her zaman insan odaklı bir yaklaşımla ilerleme gayretimizi teyit ederken, TSKB Gayrimenkul Değerleme ailesinin mutluluğunu ve gelişimini daha üst seviyelere taşımak yönünde motivasyonumuzu da artırıyor” diye konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.