Yemeksepeti’nde isim değişikliği! İşte yeni adı ve logosu

Posted by

2001 yılından bu yana hayatımızda olan Yemeksepeti, alışkanlıklarımızı değiştirmeye devam ediyor. Zaman içerisinde sunduğu hizmetlerin sayısını ve çeşidini artıran şirket, yemeğe ek olarak Banabi isimli servisiyle market alışverişi imkanı sunuyor.

2019 yılında standart Yemeksepeti uygulamasının içine entegre edilen Banabi, günümüzde her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Ancak egirişim‘in haberine göre şirket, ismini ve logosunu değiştiriyor. İşte Yemeksepeti Banabi’nin yeni adı.

Yemeksepeti, 2021’in hızlı ticaret trendlerini açıkladı

Yemeksepeti Banabi’nin ismi ve logosu değişti

Türkiye’de 58 ilde hizmet veren Yemeksepeti Banabi, ismini Yemeksepeti Market olarak değiştiriyor. Bununla beraber logosunu da değiştiren şirket, ürün gamını ve sunduğu ürünlerin çeşitliliğini de artırıyor. Değişikliğin tarihi ise şu şekilde olacak:

2 Mayıs’tan itibaren Yemeksepeti web sitesinde görülebilecek isim ve logo değişikliği; 11 Mayıs’ta Android, 15 Mayıs’ta ise iOS kullanıcılarına tamamen yansımış olacak. Geçiş süreci 24 Mayıs’ta tüm platformlarda tamamlanmış olacak.

Hali hazırda bir diğer yerli alternatif Getir ile kıyasıya rekabet içerisinde olan şirket, bu şekilde daha fazla öne çıkmayı ve pazar payını artırmayı hedefliyor. Söz konusu değişikliğin buna ne kadar katkısı olacağı ise şimdilik merak konusu.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yemeksepeti Market, sizce yeni adı ve logosuyla daha başarılı olacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.